Trane теплового насоса ефективним інструментом для контролю атмосфери

Trane теплового насоса енергії ефективний механізм контролю та підвищити циркуляція повітря в приміщенні. Вони ідеально підходять для контролю нагрівання та охолодження приміщення. Різні режими кожного з цих пристроїв гарантувати, що вони можуть бути скоректовані відповідно до погоди.

Trane теплових насосів для ультра ефективності

Це допоможе зберегти більше контролю вологості під час охолодження, а також допомогти в нагріванні підтримки швидкості обертання вентилятора. Ці цикли можуть управлятися забезпечення більш оптимальну температуру підтримують в будинку для екстремальних комфорту. Тепловий насос дуже ефективна, тому що з двох компресорів по одному для погоди milers і більше спекотні дні. Компоненти цього насоса виготовлені на міцність і мотора вентилятора підходить для багатоступеневих що забезпечує максимальний комфорт і ефективність. Крім цього, він також гарантує, що повітря фільтрується добре і, отже, без пилу і дратівливих забезпечуючи здоровий установки.

Стандартні системи тепло Trane насоса

Є багато різновидів цих насосів, включаючи стандартні, ультра-ефективність і супер моделей ефективності. Панелі цього насоса виготовлені з оцинкованої сталі і зовнішньої котушки має хребта Фін. База каструлі доказ іржі і Weatherguard кріплення, стійкі до корозії. Всі ці окремі компоненти переконайтеся, що пристрій сам по собі дуже міцні і довговічні, що означає не треба витрачати багато з точки зору витрат на обслуговування.

Кожен з цих насосів є частиною спліт-системи і так як ці насоси можуть теплообміну з зовнішнім повітрям, ефективність сягає 200 – 300%. Насоси також тихо, який означає, що на відміну від інших теплових насосів вони не роблять багато шуму. Калібрування системи також автоматичне щоб забезпечити оптимальні умови.