Philips HL 1643

йти змішування

Philips 1643 HL є дуже компактний мікшер м’ясорубку. Він поставляється з низкою банків і леза. Це дуже модний і компактний прилад, який дає можливість отримати кращі результати протягом декількох секунд. Нехай? Село знайти відомості про цей пристрій.

Основні характеристики

Philips HL 1643 являє собою пристрій, який допоможе вам багато, а робити роботу кухні. Він буде перервана витрачати ваш час на кухні багато. Змішувач поставляється з різними видами лез як рідкого і сухого подрібнення леза, леза чатні, приготування леза і леза Порка для різних цілей. Універсальний відвал немає тут. Це лезо, який робить всі види помелу, змішування і перемішування. Усього за кілька секунд ви можете зробити чатні або качає за допомогою цього mixer.The змішувач споживає 600 Вт енергії, що є дуже економічним у споживанні енергії. Це не збільшить ваш рахунок на електроенергію.

дизайн

Philips HL 1643 призначений для комфорту. Це не маленьке підрозділ, який буде приймати дуже менше місця на вашій кухні. Він поставляється з різними банками й лопати для різних цілей. Банки складаються з нержавіючої сталі. Це дає їм вільні від іржі, більш тривалий термін служби. Він має системи блокування теж.

аксесуари

Існують три різні банки забезпечені Philips HL 1643. Ці банки є саме Liquidizer або блендера, чатні і шліфувальні Jar Jar. З Liquidizer банку можна приготувати коктейлі протягом декількох секунд. З банкою чатні можна зробити різні види чатні в дуже менше часу. Розмольно стакан для різних видів шліфування.

висновок

Змішувач Philips є однією з кращих речей, які можуть трапитися з вами для вашої кухні. Це не є можливість приготування пюре, це може бути проблемою для вас. В іншому випадку продукт добре.