GU10 лампочки в будинку

Енергоефективність продуктів для наших будинків і садів стають все більш популярними в останні роки. Я думаю, що це у зв’язку із збільшенням обізнаності про ситуацію в світі серед дюйма Люди починають ставати набагато більш активну участь в енергоефективність та нові ідеї і способи, щоб стати більш екологічно чистими. Є величезна кількість речей, які можна зробити, щоб допомогти захистити довкілля.

Просто деякі з них перераховані тут, купити місцевих і британських продуктів, це дозволить заощадити на забруднення від перевезення вантажів з курирує. Переконайтеся, що світло вимкнено, коли він не використовується, за винятком води, закидаючи частіше замість прийняття ванн. Кошики, утилізації та переробку! Поради зробили це дуже легко для нас, щоб переробити наші товари, тому ми повинні зробити це, навіть не замислюючись. У майбутньому ми будемо запускати з місця, щоб розмістити всі сміття світів тому ми повинні дійсно все почати переробку стільки, скільки ми можливо. Спробуйте використовувати автомобіль менше, навіть якщо це означає йти 5-ти хвилинах ходьби від магазинів, це буде робити чудеса для вашого здоров’я теж.

Протягом багатьох років компанія пустили, які продають енергоефективної продукції. Деякі продають енергоефективних лампочок. Ці маленькі дива насправді цілком щось. Вони неймовірно енергоефективної і використовувати до десяти разів менше енергії, ніж звичайні лампи звичайного робить. Це допоможе не тільки навколишньому середовищу, але це також заощадить вам багато грошей на рахунки за електроенергію. GU10 лампи дорожче купити, ніж звичайні лампи розжарювання, проте ви будете допомагати і робити свою лепту для навколишнього середовища. GU10 лампи триватиме набагато довше, ніж звичайні лампи яка означає, що вони менше потребують заміни, і вони набагато сприятливішими для дітей, вони не всі зі скла так не розіб’ють, якщо вони впали.

GU10 Світлодіодні лампи мають більш прямого світла, ніж звичайні лампи розжарювання так чудова для використання в якості прожектора або настінні світильники і навіть світильниками поверсі. Тільки річ, щоб принести деякі Voom до вашого будинку.