DIY сонячної комплекти і DIY енергії вітру

Зростання популярності сонячні комплекти DIY і вітряних турбін для будинків призвела до радикальних змін у тому, як багато хто вважає цю технологію. Протягом багатьох років це було безглуздо дорогих в установці і потрібні роки, перш ніж починають робити ваші початкові інвестиції назад. Був не така річ, як дешеві сонячні батареї, але все змінилося. Зробіть це самі сонячні панелі не тільки прості у виготовленні у вашому задньому дворі, але буде коштувати частка ціни на моделі вже зроблено.

Навіть не маючи досвіду в будівництві будинку сонячні системи, кожен може слідувати початківець відео-інструкціями і побудувати 80watt панелі в їх власному гаражі. Просто з’являються в місцевий господарський магазин, ви знайдете все, що вам потрібно. Сонячні батареї коштують не більше $ 200 у виготовленні і тому, що ви побудували їх, ви знаєте, як це виправити. Дахи Сонячна панель може бути використана для запуску холодильника або телевізора або навіть пральна машина. У вартість всього за кілька сотень доларів, ви можете перетворити ці дешеві сонячні панелі в прибутковий дохід вони будуть будуватися і підтримання їх на людей, яких ви знаєте.

Ви не повинні зупинятися на досягнутому, турбін побутових вітер так само прості у виготовленні і в половину вартості сонячних панелей, ви можете збирати урожай вітер у додаткові потужності для вашого будинку. Вітряні генератори на продаж, як правило, морський вид і роблять відмінну роботу, але через пов’язані з цим витрат, вони не часто використовуються в якості вітрових турбін для дому. Будинок вітрогенератор може бути побудований у годинах і може бути чудовим доповненням до вашого альтернативний план енергії.

З вашої власної Сонячної системи вітрогенератор, ви можете заощадити гроші, заробити гроші і в тому випадку, якщо збій харчування, ви не повинні пропустити цю життєво важливу спортивної гри. У самому справі, ви все ще можете дивитися і мати холодне пиво в той час як сусіди годинник на ревниво і весь цей час робите свою лепту для планети.