DIY сонячних панелей-фотоелементів

DIY сонячної панелі проекту є простий і недорогий (до $ 200), щоб зробити. Фотоелектричні елементи виготовлені зі спеціальних матеріалів, званих напівпровідників, таких як кремній, який в даний час є найбільш часто використовуваних. Фотоелектричний елемент являє собою пристрій, який перетворює світло в електрику за допомогою фотоелектричного ефекту. Коли вони використовуються для DIY сонячної енергії проекти, які вони називають сонячними елементами.

Фотоелектричні елементи стають все більш поширеними і повсякденному дивно недорого купити. Вони широко використовуються в калькуляторах і все частіше використовуються на ознаки потужності руху, серед сотень інших цілей. Супутники використовувати сонячну енергію і були безпосередньо відповідальні за розвиток недорогих і ефективних сонячних батарей для використання в зробити це самі сонячні батареї.

У яскравий, сонячний день, сонце світить близько 1000 ват енергії на квадратний метр поверхні планети, і якщо б ми могли зібрати всю цю енергію ми могли б легко живити наші будинки і офіси безкоштовно. Сьогоднішні сонячні елементи, доступні для проектів DIY сонячних батарей становить близько 15-20% ефективною, але це досить легко для всієї родини потребують. Ось деякі переваги влади DIY сонячної:

Легко побудувати.
безкоштовне харчування.
Добре для навколишнього середовища.
Дешеві побудувати.

Навіщо платити тисячі? Зробити це самостійно проекту сонячної енергії може бути зроблено за ціною нижче $ 200. Все, що вам зробити, це побудувати ящик для сонячних батарей, які стали зовсім недорого, поставити клітини в коробку і зробити проводку. Є багато хороших керівництв для вашого DIY сонячних панелей, мають кращий відео-інструкції, щоб йти разом з іншими покроковими інструкціями.