DIY енергії вітру-чи є сенс

Чи виникали у Вас чи енергія вітру буде життєздатний варіант для отримання енергії для вашого будинку? Вітрові турбіни є однією з найпопулярніших альтернативних джерел енергії варіантів, доступних для окремих громадян. Але, хіба DIY енергії вітру має сенс для Вас?

як житловий вітрових турбін працюють?

Перед тим, як визначити, чи є цей джерело енергії має сенс для вас, важливо, щоб зрозуміти деякі з основних передумов за механізмом. Вітрові турбіни покладених на високих вежах робота по збору кінетичну енергію, яка може бути перетворена в енергію для використання в резиденції. Кінетична енергія генерується рухом леза, коли вітер дме повз турбін. Як збільшити швидкість вітру, більше енергії виробляється.

буде DIY енергії вітру врятувати мене гроші?

У цілому передбачається, що енергія вітру є екологічно чистим форма енергії, ніж електрика, але чи буде вона зберігати свої побутові гроші? Так! Більшість систем вітрової турбіни дозволить зменшити загальний рахунок потужності в межах 50-90%. Загальна економія витрат випробували буде визначатися декількома факторами, включаючи швидкість вітру у вашому районі, загальна кількість електроенергії, які Ваша сім’я використовує, і витрати, необхідні для встановлення сили DIY вітру системи на початковому етапі.

Як я можу визначити розмір турбіни, необхідні для мого будинку?

Як тільки ви почнете планувати будівництво вашої системи DIY енергії вітру, ви, ймовірно, цікаво, якого розміру турбіни будуть необхідні для створення своїх необхідної електроенергії. Більшість будинків використовують між 9,4000 кВтг на рік. Тому, вітряні турбіни, які варіюються від 5-15 кВт необхідних для задоволення цього попиту середнього домогосподарства.

Тепер, коли ви розумієте, як система вітрових турбін може принести користь вашої сім’ї, прийшов час, щоб зробити такі кроки. Дослідження наявних систем вітрової турбіни, пов’язані з цим витрати, а потім як тільки ви придбали вашої системи, працювати, щоб позиціонувати його відповідним чином на вашій родині, щоб ви максимально доступна потужність вітру в вашому районі.