5 речей, щоб знати, перш ніж ви навіть купити дерев’яні плани сараї

Незалежно від того, чи є Ви тільки початківець або досвідчений тесляр, будь ви намагаєтеся побудувати свій перший сарай дерево або Ви побудували багато планів з різним дизайном, чи робите ви або не мають знань для будівництва, або ж Ви купили багато інструкції навчальних книг або креслень ….. у вас є навички, і ви можете створити свій власний дерев’яний сарай зберігання за допомогою спеціального набору дерев’яних плани сараї!

Вирішіть, що ви хочете, щоб ваш сарай, щоб бути. Ваш сарай може бути що завгодно – це може бути комора для вашого обладнання Садівництво, театр для ваших дітей, басейн Cabana для Вас використовувати в літній час, невеликий офіс, студію для вашого мистецтва або магазин, щоб використовувати для вашого бізнесу ! Ваші дерев’яні плани сараї як правило, повинні відображати ці цілі, щоб бути дійсно ефективним.

Ось 5 речей, щоб розглянути, перш ніж навіть почати шукати набір дерев’яних плани Сарай для створення своєї власної одиницею зберігання:

1. Розмір сараї. Якщо ви зробите це занадто мало, там не буде ніяких можливостей для зростання так вважають майбутньому при виборі розміру.
2. Порода дерева. Тут Ви повинні зважити якості та вартості. Ви можете отримати досить недорогий класу з дерева, але для того, щоб в сарай, щоб продовжитися дерева доведеться лікуватися. Якщо ви повинні ставитися до себе дерево, вартість може вийти на такий же, як просто купуєте продукт більш високої якості.
3. Будівельний ділянку. Переконайтеся, що ваш сарай Фонд буде мати належного дренажу.
4. Покрівельні матеріали. Олово або дерева? Будь-який з цих продуктів роблять великі дахів.
5. Вплив сонячного світла. Що ви будете зберігати в сараї? Це те, що повинно зберігатися в прохолодному місці, далеко від сонця?