ідеально акуратні прямі розрізи Bosch CS5 циркулярної пилки

Електроінструмент Bosch є провідною компанією, яка виробляє електроінструменти для обох зробити це своїми руками і професіоналів. Зручних функцій та використання новітніх технологій робить роботу приємною і безпечною і заощаджує ваш дорогоцінний час, а також.

Bosch CS5 120 Вольт 71/4 дюйма Circular Saw дивовижний продукт від компанії відома своєю якістю і обслуговуванням. CS5 циркулярна пила від Bosch використовує лезо на лівій стороні. Таке розташування лопаті дає більш чітку видимість під час різання. За допомогою цієї функції, ви отримаєте більш точні скорочення в більш короткі терміни. Пилки приводиться в рух двигуном 15 ампер, що робить його досить потужною, щоб прорізати фанера та інші матеріали навколо ¾ дюйма товщиною. Він також здатний проходить через вологу тиск обробленої деревини. 24 твердосплавним зубом лезо з діаметром 71/4 дюйма використовується в пилкою який обертається зі швидкістю 6200 обертів на хвилину. Bosch CS5 має анти функцією охорони заковика для безперебійної роботи. Ця функція запобігає будь повісити вікна в похилій різання. Конічні налаштування виконується за важелів і досить легко. Кут нахилу складає 56 градусів. Важелем призначена для глибини різу, а також. Під кутом 45 градусів, ви можете отримати 1 7/8 дюйма глибиною різання в той час як 2 липня / 16 Глибина різання досягається при 90 градусів. Змінні леза і може бути зроблено швидко з удосконаленою блокуванням шпинделя. CS5 також має ключ на зберігання інструменту. Це циркулярна пила поставляється з 9 футів шнура живлення.

Вага Bosch CS5 знаходиться всього в 10 фунтів, і тому він не викликає ніяких навантаження на руки, коли використовується протягом тривалого часу. Це міцна машина, яка поставляється з чохлом та додатковою 24 зуба карбід леза.