ідеальний кришталева люстра повинна бути правильний розмір

ширина

Першим фактором при виборі кришталева люстра з правом розмір ширини. Простіше кажучи, ширина характеризує по діаметру найдальшої або крайніми точками приладу, і в самій широкій частині бра. Крім того, ви можете легко отримати право ширину люстри, додавши довжину і ширину вашої кімнати і з використанням суми якості базової точки. Наприклад, простір 10’x12 ‘запропонує вам подивитися на 22 “шматок.

Якщо ви відчуваєте, що у вашому номері є і трохи досить наповнений кількість предметів меблів, однак, ви можете вибрати кристал шириною люстру, який трохи менше суми, яку Ви отримали. Навпаки, номер набагато більшого розміру з великою кількістю порожніх просторів може ефективно розміщення великих ширини люстри. Це також вірно для приміщень з високими стелями.

довжина

Коли справа доходить до довжини, проте, рішення буде спиратися на ваші уподобання і висота стелі іншого. Якщо ви розміщення приладів в їдальні, наприклад, необхідно враховувати відстань між столом і стелею. У той час як ви хочете, щоб люстра бути координаційним центром в кімнаті, ви також не хочете, щоб вона нав’язати вашим гостям свою присутність в кімнаті.

ланцюг

Дуже важливо правильно вибрати довжину ланцюга. Якщо, однак, ви допустили помилку, вибираючи шматок з надмірною довжини ланцюга, ви можете легко покрити її через тканину рукава. Це також значною мірою корисно, якщо вам не подобається зовнішній вигляд люстр ланцюга. Найбільш прийнятною довжини ланцюга коливається від 25 “до 35”. Для приміщень з високими стелями, з іншого боку, вибір люстр з більш ніж 36 “в ланцюзі довжиною.

лампочки

Нарешті, кількість джерел світла ще одне міркування при виборі правильного кришталева люстра. Ви повинні вирішити, від кількості вогнів у відповідності з розмірами кімнати, невеликі кімнати вимагають менше лампочки в той час як більші вимагають більше. Ви також можете розглянути питання про встановлення регулятора разом з меблями для досягнення бажаного ефекту, якого ви хочете.

Марк Майкл Феррер
Кришталева люстра