є Profect ™ ідеально підходить для вашої палубі

Весна це не зовсім не за горами. Але я хотів би поглянути на настил продукт під назвою PROFECT. Тепер я кажу: “настил продукт”, але це не те, що ти думаєш. PROFECT не саме продукт дерева, або навіть технічного обслуговування або пластикових композитних настилів Ви можете бути знайомі з.

PROFECT продукту викочується над зникла, гниють дерев’яні палуби, щоб дати вам alledgedly натурального дерева погляд. Не тільки це, але це, як передбачається продовжити життя і новий погляд на палубі, навіть не піску або пляма знову. Я не бачив програму в дії, але я можу сказати вам, що ідея ніколи не шліфуванням або фарбування іншу палубу звучить дуже добре для мене!

PROFECT Продукт поставляється в рулонах 40 футів і в роздріб за ціною близько $ 70 за рулон. Це товщиною 3 мм і 5,5 см завширшки. Існує велика різноманітність кольорів, які підходять для більшості палуби я бачив: кедр, червоне дерево, сірого морського узбережжя і природних сарай тютюну. Будьте впевнені, щоб перевірити інтерактивне керівництво PROFECT діаграми, щоб допомогти вам з’ясувати, скільки рулонів вам необхідно для вашої власної палубі. Ви також можете зловити кілька відео на своєму сайті, які демонструють фактичної установки. На сайті є список підприємств роздрібної торгівлі, в тому числі Home Depot, які несуть продукту.

Нарешті, це розумно, щоб уважно прочитати 10-річний PROFECT обмежені інформації про гарантії, перш ніж зробити продукту (або будь-якого іншого продукту на те пішло). Після того як ви зробили невелике дослідження, повернутися і розповісти нам, що ви думаєте про продукт. Ми завжди раді велику зворотний зв’язок від споживачів, так і підрядників.