як фінансувати вашу ванну кімнату проекту з реконструкції

Якщо ви плануєте проект реконструкції ванної, вам потрібно забезпечити фінансування. Ось кілька з ваших варіантів.

Самостійного будівництва іпотечні кредити. Цей вид кредиту зазвичай використовується при будівництві нового будинку, але вона також може бути використана для значними поліпшеннями старої.

Позика. Ці кредити часто мають дуже розумні умови, особливо якщо ви можете забезпечувати низьку фіксовану ставку, але якщо ви не можете платити за кредитом назад по будь-якої причини, ваш будинок може опинитися під загрозою.

Рефінансування іпотеки. При рефінансуванні іпотечного кредиту, ви заміните існуючий позику на купівлю будинку із великим і застосовуємо додаткові гроші до вашого проекту з реконструкції.

203 (к) іпотечних кредитів. FHA застрахованих 203 (K) кредиту дозволяє додавати вартість вашого проекту з реконструкції на рефінансування існуючого іпотечного кредиту.

Енергоефективні іпотеки. Ці іпотечні кредити факторів Рівень вашого будинку енергоефективності у вартість будинку, що дозволяє претендувати на більше грошей, ніж ви могли б, якщо ваш будинок є ефективним.

Персональні кредити. З особистого кредиту, ви зазвичай отримуєте меншу суму грошових коштів під більш швидку графіком погашення, з більш високою процентною ставкою, ніж ви зазвичай отримуєте з кредитом, який використовує ваш будинок в якості застави.

Редизайн проектів часто не так, як планувалося. З усіма сюрпризами ви знаходитесь в магазині для, останнє, що ви хочете, це сюрприз у плані фінансування. Не поспішайте в дослідженні ваші варіанти, і ви повинні бути в змозі забезпечити фінансування будь-якого проекту з реконструкції ванної розміру.