як прориви труб може зробити ваше життя нещасної

Порушення або протікають труби може призвести до вас, власник будинку, багато головного болю і страждання, і воно може бути шкідливо для вашого здоров’я і ваш гаманець. У даній статті розглядаються деякі проблеми, ви будете відчувати, якщо у вас є несправний або дуже старі труби у вашій резиденції.

Протікають труби може викликати пошкодження водою, яка є пошкодження майна, матеріал або структури. Приклади включають викликають дерево гнити, в результаті чого метал іржі, в результаті чого фанеру, щоб деформувати, або пошкодження особистого майна, яка піддається впливу води.

Старі труби, такі як оцинкованих труб (металевих труб з цинковим покриттям) або полібутилен труби (пластикові смоли, використовуваної для багатьох труб, встановлених в 80-х і початку 90-х) часто є причиною поломок води. У разі оцинкованих труб, є повільний процес, який роз’їдає кінцевому підсумку призводить до забруднених чи поганий проточній воді. З полібутилен, поломки, як правило, відбуваються практично раптово.

Зламаних або протікає труба є не єдиною причиною пошкодження водою. Вона також може бути викликане забиті дренажні системи. Вода, яка не може виснажувати належним чином з водної системи (наприклад, для зливу води з ванної кімнати) повернеться назад таким же способом, примушуючи воду вилити на ваш підлогу.

Деякі нові труби добре працюють в приміщенні, для таких цілей, як розподіл води, але може потерпіти невдачу, якщо піддаються впливу сонячних променів. Це дуже важливо, що правильний тип труби використовуватися для правого обставин.

Можливо, навіть більш важливим, ніж потенціал збиток, нанесений власності, негерметичних труб може привести до нездорової ситуації, такі як зростання цвілі. Дослідження клініки Майо з 1999 року показав, що майже всі хронічні інфекції синуса, дуже болісно і незручно скорботи, викликані форми впливу. Тим не менш, важко визначити, якщо носових пазух були викликані цвіль, тому що симптоми дуже схожі на інфекції з інших джерел.

Якщо ви живете в старому проживання, яке може мати сумнівних матеріалів трубопроводів, ваш будинок впорядковано відразу. Не чекайте, поки не стало надто пізно, і збиток вже завдано.