як побудувати стіл для пікніка з планами

Додаючи стіл для пікніка у вашому будинку ви будете додавати відмінне місце для сім’ї та друзів, щоб зібрати і користуватися на відкритому повітрі. Є багато стилів, доступних. Депозити Домогосподарство пропонують хороший вибір попередньо зроблені таблиць, але вони можуть бути дорогими і якість може бути не до добра. Створення з нуля можна заощадити гроші, а також можуть бути налаштовані для ваших потреб. У вас є перевага вибору точний розмір, стиль, пиломатеріали та оздоблення, який найкращим чином відповідає вашим потребам.

Робити це самостійно може бути цікавий проект вихідні з великою кількістю великі переваги. Типу ви вирішили побудувати залежатиме від вашого часу, здібностей, і інструменти у вас є. Традиційний стіл для пікніка буде просто будувати і може бути завершено більшість людей в один день. Якщо ви любите будівельних проектів пила може бути чудовим інструментом, щоб мати. Це дозволить скоротити точної та послідовної кути без багато часу і зусиль. За допомогою дрилі харчування та використання гвинтів буде набагато краще, ніж молоток і цвяхи. Нігті не буде проводити так сильні, як гвинти з часом і їх використанням.

Плани Стіл для пікніка може бути дуже корисно, якщо Ви не хочете, щоб дизайн його самостійно. Більшість таблиць будуть мати кілька кутів, які не є 90 градусів. Маючи плани, які слід виконати, щоб цей проект легше, ніж намагатися з’ясувати все самостійно різання під кутом. Стіл для пікніка плани повинні включати в себе список матеріалів, малюнків, а також інструкції про те, як його будувати.

Вибрати правильні дрова іншого вибору, щоб розглянути. Деякі проекти можуть використовувати 2X6 Пиломатеріали для сидіння і стільниці. Більшість проектів буде використовувати пиломатеріалів доступні на Lowes, Home Depot або аналогічних магазинів. Сосна є найпоширенішим пиломатеріалів використовується для побудови. Використовуючи тиск обробленої деревини може зробити таблицю останні багато років. Картина або фарбування необробленої деревини рекомендується давати йому захист. Якщо ви використовуєте обробленої деревини, ви повинні чекати шість місяців, щоб запечатати або фарбувати. Існує ніяких сумнівів, цей проект принесе багато відкритий задоволення на довгі роки.