як зменшити газ і електроенергію

Зміна вашого постачальника є хорошим способом, щоб отримати дешевший газ та електроенергію. Є багато різних компаній, що борються за свій бізнес, і це варто ходити по магазинах навколо. Є економії коштів, наприклад British Gas мають подвійне плані цін на паливо на газ і електроенергію, яка набагато дешевше, ніж деякі інші постачальники, особливо, якщо ви підпишіться на безпаперові білінгу.

Зробіть свій будинок більш енергоефективним ще один чудовий спосіб, щоб зменшити рахунки. Ось декілька простих способів, які допоможуть вам скоротити кількість енергії втрачається у вашому домі.

Установка вікна з подвійним склінням і переконайтеся, що ваш будинок досить ізольована. Просто ізоляційних вашого горища, ви можете заощадити до двохсот фунтів на рік на рахунках за опалення.

Спробуйте отримати ваші стіни ізольовані теплоізоляції стін або твердою ізоляцією стіни. Приблизно тридцять відсотків тепла у Вашому домі втрачається через стіни, так що просто ізолюючими ваші стіни правильно ви могли б заощадити значні суми грошей.

Деякі місцеві влади пропонують гранти та пільгові тарифи на енергію поліпшення економії додому. Зв’яжіться з вашим місцевим радою, щоб побачити, якщо є які-небудь пропозиції, доступні у вашому регіоні.

Постарайтеся забезпечити ваш будинок проект безкоштовно, і це допоможе зберегти тепло дюйма спробувати під’єднати деякі кисті вашому поштову скриньку зберегти проекти з вашого будинку. Якщо ви можете запечатати всі прогалини між підлогою та плінтусами, ви можете заощадити до £ 50 на рахунки за опалення.

Якщо ваш котел більше п’ятнадцяти років, то він, ймовірно, повинен бути замінений. Ви можете зробити для реального скорочення викидів вуглекислого вашому і заощадити гроші, якщо ви використовуєте ефективний конденсаційний котел для опалення і гарячого водопостачання. Сучасні конденсаційні котли є набагато ефективнішими, ніж традиційні звичайних котлах, а також конвертувати більше палива в тепло.

Якщо вам потрібно купити нову пральну машину або холодильник, зверніть увагу на техніку з високим рівнем енергії. Дешеві прилади з низького рейтингу енергії більшою мірою електроенергії і в довгостроковій перспективі ви будете платити більше, ніж якщо б ви витратити трохи більше, щоб отримати більш енергоефективні та екологічно чисті машини.