як додати генератор для електричних транспортних засобів для створення регенерації – Вільна енергія Тесли створення

Ми були обмануті у залежність від викопного палива. Візьміть моторного палива з гібридних і замінити його з електричним двигуном автомобіля починає працювати в генераторному. Додати генератор електричного автомобіля або комплект для переобладнання. Додати рекуперативного гальмування (вже на деяких гібридів) і сонячні батареї для оптимальної ефективності.

Візьміть моторного палива від системи генерації будинок і додати електродвигун то у вас є регенерація без використання палива. Запуск електростанцій систем електроприводу. Так, це так просто. Тесла знав про це, тому деякі з його робіт класифікується. Ця інформація є безкоштовним для всіх.

Якщо ви берете на себе бензиновий двигун з гібридних і замінити його з електродвигуном, що збирається живлення електродвигуна? Генераторного гальмування? Не думаю.

Питання, яке ви повинні задати собі: Що відбувається для харчування цих електродвигунів ви говорили?

Пам’ятайте, що всі машини (двигуни машин) мають втрати. Вони ні зараз, ні вони ніколи не бути на 100% ефективні.

Подумайте про машини як чорний ящик.

(Енергію) = (енергія в) – (збитки)

Енергії може бути у вигляді пари і енергії з може бути у вигляді електрики, але завжди буде втрат у процесі перетворення.

Ще нічого не порушити закон збереження енергії. Якщо додати генератор для автомобіля смоктати влади з його руху і вироблення електроенергії, вона буде сповільнюватися. Це те, що регенеративні поломка. Найкраще, що ви можете зробити, це перемішати енергію навколо, і зрештою, більша частина енергії в управлінні автомобіль йде до тепла і переміщення повітря над автомобілем. Роботи Тесли був класифікований тому що він знайшов способи вбивати людей в масовому масштабі, і знищення екосистеми теж, але це зовсім інше питання.