як дивитися на огляд офісного крісла

При погляді на огляд офісного стільця, читати між рядків і спробувати зрозуміти мету автора. Автори можуть мати приховані мотиви. Деякі з них могли б працювати на компанії, чиї крісла вони рекомендують прямо або побічно. Ці автори прославити образ своєї компанії, написавши загордилися відкликання. Однією з ознак таких авторів, коли такі твердження, як “ніякого стільця не може зрівнятися” і “було б нерозумно не отримати це крісло» включені в їх відгуках.

Ціна висока в списку пріоритетів при погляді на відгук. Після читання настільки багатьох відгуків, ви можете помітити, що всі рекомендовані стільці, як правило, мають більш високу ціну. Це дещо правда, що ви отримаєте те, що ви платите. Читаючи ці відгуки висока ціна може виявитися марною, якщо ви знаходитесь на жорсткий бюджет. Найкраще, щоб знайти огляди, які порівнюють стільці в різних цінових діапазонах, так що ви можете отримати кращий стілець для вашого долара.

Високоякісного огляду будуть запропоновані плюси і мінуси для продукту. Вони також матимуть порівняння з іншими офісні стільці, щоб показати, як стільці складаються один з одним. Для того щоб отримати таку інформацію, деякі рецензенти перевірити кілька стільців протягом певного періоду часу. Недоліком цього процесу є те, що нові кафедри постійно поповнюється на ринку, який може зробити такі огляди трохи датований.

Найкращий відгук свій відгук. Ніхто не може сказати, які дійсно стілець буде працювати найкраще для вашого тіла, крім вас. Вирушаючи в магазинах є гарною ідеєю, щоб фізично випробувати стільцях сидять в них. Тим не менш, було б більш розумним зайняти крісло голови в ваш офіс і спробувати його протягом декількох днів. Кілька днів судових засідань може дозволити вам проводити більше часу зі стільця, ніж кілька хвилин у вас буде в магазині. Переконайтеся, щоб перевірити з продавцем для їх повернення політики. Якщо стілець не працює для вас, просто звільнити його (повернути його в магазин) і найняти нового.