як видалити віск з килима

Гарячий віск є одним з найгірших речей, щоб впасти на ваш килим. По-перше, віск твердне і стає дуже важко видалити. І, крім того, фарба у воску може постійно забруднити килим волокна.

Віск остигає протягом декількох секунд і облігаціями у волокна килима. Тягова віск від руки це погана ідея, тому що це може зруйнувати волокна килима. Нормальна парової очищення килима НЕ буде видаляти воском або. Треба щось сильніше.

Отже, як можна видалити воском домовласника? Це дійсно не так вже складно, але це вимагає знаючи пару трюків. Скористайтеся цими порадами, в першу чергу. Вони можуть бути в змозі врятувати Вам професійну прибирання.

Ось кілька простих способів видалити воском:

1. Залити гарячою водою на віск. Потім вийміть скрапленого воску з миючим пилососом або магазину вакууму.
2. Візьміть паперовий мішок бакалії і помістіть його над загартованої воску. Помістіть набір заліза на низькому прямо над сумкою. Це розплавити віск до сумки.
3. Використовуйте розчинник, такий як парфуми без запаху мінеральних зламати воску. Тоді робота розчинника в ножем для масла. Налийте чашку води на площі і витягувати з пилососом, щоб промити розчинником поза. Будьте обережні, оскільки надмірна кількість розчинника може зруйнувати ваші carept підтримку.

Важливо пам’ятати, діяти швидко. Чим довше віск залишається в килимі більше можливості барвника призведе до виходу волокна килима. Але будьте обережні з цими радами. Гаряча вода, праски, і розчинники можуть пошкодити килим, якщо не використовується належним чином.

Якщо ці ради не успішно видалити віск, назвати професійним чищення килимів відразу. У них є навички і досвід, щоб видалити віск, і вони можуть бути в змозі зберегти ваш килим від передчасного неподобства. Ніколи не варто недооцінювати те, що справжній професіонал може зробити.