що ж такого особливого в ПВХ двері

ПВХ двері є найбільш популярним вибором для домовласників, коли вони заміняють їх передній або задніх дверей, але навіщо? Що робить їх такими хороший варіант?

Для більшості з нас перша річ, яку ми розглянемо, як виглядає двері. ПВХ двері доступні у великій кількості стилів, щоб задовольнити всіх видів побутової і смаків, від більш традиційних конструкцій для сучасних виборів. До недавнього часу вибір кольори не була обмежена до білого, рожевого дерева і дуба, а тепер чорний, червоний, синій, зелений і ірландського дуба були додала в асортимент, нові кольори мають обробку під дерево дає вам зовнішній вигляд дерев’яних дверей. Є величезна кількість скління опції також доступні, вони мають зовнішні декоративні панелі зі скла і внутрішній панелі, яка може бути або прозорим склом або мають неясне дизайну, щоб допомогти зберегти вашу конфіденційність.

Ще однією перевагою є тривалий термін служби двері робить його велике значення для грошей, і вони не вимагають дорогих, регулярне технічне обслуговування просто звичайна чиста з відповідним продуктом очищення. Традиційні дерев’яні двері вимагають регулярного лакування або живопис, щоб запобігти їх від гниття або деформації. Очікуваний термін служби двері ПВХ складає більше 20 років, вони зберігають свій зовнішній вигляд і, як рівень безпеки, так само добре, в 20 році, як це в той день, він встановлений.

Безпека важлива для всіх домовласників, проконсультуйтеся з вашим постачальником, що двері буде мати системи багатоточкового замок від відомого виробника і, що двері посилена. Коли двері не схильні до гниття і не деформуються вони зберігають свою силу протягом усього життя від дверей. Двері все на замовлення для забезпечення точної потрібне.

ПВХ двері також є більш ефективними, ніж дерев’яні двері на збереження тепла у Вашому домі і допомагає зменшити зовнішні шуми. Всі двері тепер повинні відповідати державним вимогам по теплової ефективності, вони при значеннях U, тим менше значення, тим вище збереження тепла.