чотири швидких Етикет килим

Килим дорогих інвестицій, які повинні бути предметом турботи. Це не так складно, якщо ви будете слідувати декільком правилам. У цій статті ви знайдете чотири швидких Етикет Догляд за килимами.

Перший не буде не тягти меблі через килимові покриття. Переміщення меблі через килим може залишити сліди опіків від тертя. Якщо у вас є берберські килими ви можете також зловити волокна і викликають перспективі. Так підійміть меблів, коли ви переміщаєте його замість того, щоб перетягнути його.

Другий не це робити не використовуйте чистячі засоби для несанкціонованого килим кров’янисті виділення. Використовуйте тільки хімічні речовини, які говорять, що вони схвалені для плям каретки. Це означає, що вони безпечні для килима. Інші хімічні речовини можуть пошкодити килим, встановивши плям, відбілювання килима або може вступати в хімічну реакцію з килимом, змінюючи свій колір.

Іншим не килима допомоги є не тріть на килимові покриття. Очищення килимів може спотворити волокна килима і залишити помітний місці. Якщо у вас є, щоб вичистити, щоб отримати місце тоді, ви використовуєте неправильні хімічні.

Номер чотири в списку, щоб не чекати занадто довго, перш, ніж мати ваші килими очищені. Чекати занадто довго дасть плями більше часу, щоб встановити і дозволить грунт вимотати волокон. Килим, розроблена для приховування грунт так налаштувати себе на регулярній очищення.

Турбота про вашому килимі допоможе вам заощадити багато грошей. Це дорога інвестиція тому наступні заборони і ваш килим буде тривати набагато довше.