чому жолоби кришками це гарна ідея для будь-якого домовласника

Жолоб кришки буде чудово поєднуватися з будь-яким набором даху жолобів. Домовласники всі знаємо, що важливо, захисну роль гарного набору жолобів п’єси – напрямку потоку дощової води в ретельно відібраних областях дворі, запобігання повеней і знищення листя двір, запобігаючи пошкодження водою з випліскування – але занадто багато з них забувають про захистити себе жолоба. На щастя, зараз у нас жолоби кришками, які ідеально підходять для захисту жолоби від шкідливих, важких бруду, сміття, листя і паличок.

Коли йде дощ, це зазвичай вітряно. У вітряну погоду, листя, бруд і інше сміття будуть обдування. Комбінована сміття з проливним дощем і у вас є рецепт для дуже засмічені жолобів. Вода стікає по даху, як звичайно, але на цей раз це супроводжується сміття. Так, а не просто як вода з шипінням в канаву, весь бруд і пил потрапляє прокотилася вперед у цьому також. В результаті забиті жолоби, переповняючи греблі жолоби, який виглядає як середовище існування для міні бобри дах. Накопичення сміття може важити ваші канави до точки руйнування і проходження води будуть повністю заблоковані.

Коли ваші жолоби забиті, вони не можуть робити свою роботу. Коли йде дощ на забиті водостоки, вода буде просто переповнення і повеней вашому дворі. Якщо жолоби встановлені спеціально для цілей запобігання затоплені двори та газони, не так то сенс встановити свого роду захистом, що дозволить запобігти забиті водостоки? Жолоб ковпачки захист потрібно для вашого жолобів. Фізичний Щит, який покриває ваші канави, вони дозволяють воді текти в жолобах, запобігаючи бруд, сміття, листя, палички і на вході і на засмічення проходів.

Для будь-якого домовласника з помірним рівнем дощ, жолоби кришками є відмінною ідеєю.