факти про спліт системи кондиціонера

Повітря кондиціонер спліт-система, як відомо, відбуваються в Японії і був введений в останній час в таких країнах, як Сполучені Штати. Цей тип системи кондиціонування повітря в основному використовується для шкіл, ресторанів, приватних будинків, офісних будівель, аудиторій, театрів. Вони також відомі як міні типів розколу з центральної системи, що володіють 2 одиниць. Один з блоків відомий як вентиляції та кондиціонування, яка включає вентилятор і випарник. Другий пристрій відомо як компресор разом з конденсатором.

Компресор і конденсатор, який розглядається як один блок зазвичай розміщується за межами зони установки. З іншого боку, вентилятор і випарник розміщений всередині області установки. Обидва пристрої, з іншого боку, з’єднані за допомогою каналу, який включає в каналізації, труби і силового кабелю.

Крім того, що легко встановити, повітря кондиціонера спліт системи або міні спліт здатна забезпечити зону охолодження об’єкта, які можуть допомогти в економії енергії. Це може бути зроблено через термостат, який допомагає контролювати зони індивідуально.

Ще однією перевагою спліт міні типів є те, що вони прості в установці. Вони не вимагають ніяких каналів на стінах. Більше того, вони виробляють набагато менше шуму в порівнянні з іншими типами систем кондиціонування повітря. Вони також доступні в різних конструкцій, які можуть задовольнити будь-який інтер’єр.

Проте, повітря кондиціонера спліт-система також має ряд недоліків. З одного боку, це дорожче, порівняно з вікном типу систем кондиціонування повітря. Насправді, вони можуть коштувати в два рази дорожче регулярних систем кондиціонування повітря. Ціна коливається від $ 1500 до $ 2000 за кожну тонну.

У кінцевому рахунку, при виборі спліт-систем кондиціонування повітря для вашого будинку або офісу, не забудьте перевірити на їх компоненти, а також належні умови для того, щоб системи, щоб функціонувати добре.