у вас є білки у вашому будинку, щоб дізнатися, як позбавитися від них

Один з часто використовуваних білки Проблема в тому, що вони отримають у Ваш будинок. Ви можете почути їх бігають у вашій стелі або стінах. Це коли вони знайшли притулок у вашому будинку і не збирається залишати найближчим часом.

Важливо, щоб отримати ці білки з вашого будинку. Одна з найбільших проблем, яку вони становлять для вас є те, що вони будуть гризти електропроводки. Це залишає потенціал для Вашої проводки до короткого замикання, які можуть призвести до пожежі.

Перший крок ви повинні прийняти це, щоб розпорошувати репеленти білка у вашому горищі області. Ці зробить його незручним для білки, щоб бути на горищі, і вони можуть піти. Це не завжди працює, але це краще місце для початку.

Обійдіть будинок і визначити нір, в яких білки отримання дюйма Це може бути важко знайти, але ви повинні знати, де вони.

Протягом дня тимчасово запечатати ці отвори. Слухайте на день або два, якщо ви чуєте будь-якої діяльності білки у вашому горищі. Ви можете отримати пощастило, і вірно отвори, коли вони не були в будинку. Якщо це так запечатати отвори краще тримати їх.

Якщо білки і раніше у вашому домі, ви повинні будете використовувати пастки на своїх місцях де отвори. Вони можуть бути прикріплені до вашого будинку. Білка вийде ваш будинок і застрягли в пастці. Якщо ви не можете зробити це на свій розсуд, використовувати служби з контролю за шкідниками, щоб допомогти.

Якщо ви хочете, щоб запобігти цю проблему в майбутньому, є кілька речей, які ви можете зробити. Перш за все, перевірити ваш будинок час від часу для будь-якого отвору або входу. По-друге, відрізали гілки дерев, які висять над вашим будинком.