установка душових кабін, щоб заощадити гроші

Домовласники прагнуть оновлювати свої люкси ванної, але які також просто, як хочуть, щоб заощадити гроші на рахунки за електроенергію можуть воліють встановлювати душові кабіни, а також окремо стоять ванни.

Вартість постійного підігріву води для ванни скоро додати і душа використовує приблизно одна третина води, так що наявність обох варіантів у ванній кімнаті може бути кращою ідеєю.

Це може становити особливий інтерес в даний момент – з урахуванням морозів минулого місяця – цілком ймовірно, деякі люди побачать землі здоровенний рахунки на їх порозі в будь-який день.

Оформлення будинку, як енергоефективні можливо також буде йти довгий шлях, щоб знизити вартість ваших рахунків у 2011 році.

Люди можуть знайти оновленні своїх душ покращує водно ефективності їх будинках, з галузевого експерта, зазначивши, що навіть невеликі зміни у ванній кімнаті апартаментів може добитися такої зміни.

В інтерв’ю австралійській папери Ньюкасл Herald, Ангус Seberry – менеджер навколишнього середовища і стійкості з фахівцем компанії Hunter Вода – пояснив, що заміна старих душ з новими продуктами “може доставити воду економія від вашої душі до 70 відсотків”.

Ідея економити і гроші, і вода має велику привабливість для більшості людей, які не хотіли б, щоб заощадити гроші і допомогти полегшити проблеми з водою.

Кара Саула Рінальді Національної ради Продуктивність будинку в США сказав Еко Журнал Головна що зелений ремонт буде великою новиною в найближчі 12 місяців, так як споживачі тримаються за свої властивості довше, і хочуть зробити їх зручними.