стрибок у до невідомої

Якщо ви думаєте про покупку першого будинку, а також беручи ваш перший крок на майно сходами, ваша голова буде обертатися з кількістю пораду ви зустрінете для покупців першого разу.

Всі покупки будинку, перш ніж відчув те ж саме, так що ви можете зайняти деяку втіху в цьому. Якщо ви знаєте когось, хто недавно купив будинок, будь то в перший раз чи ні, це може бути ідея, щоб отримати деякі поради в простих термінах від них.

Якщо ви не людина з значні кошти, ви, ймовірно, буде бажаючих купити ваш будинок за допомогою іпотечного. Часто покупців першого разу не мають ніякого зекономлені гроші які вони могли б використовувати в якості початкового внеску або депозиту. Це означає, що вони будуть запозичення 100% від вартості будинку, і, очевидно виплати будуть вищими. Якщо є можливість, завжди краще купити будинок, використовуючи найбільших Перший внесок ви можете собі дозволити, тим самим зменшуючи свої щомісячні витрати.

20% початковий внесок становить поріг, при якому ви звільнені від приватного іпотечного страхування, в який можна додати кілька сотень, неоподатковувані доларів, щоб ваш щомісячний платіж.

Якщо ви не можете дозволити собі депозит або авансового платежу ви все одно повинні знайти гроші на закриття витрати на купівлю вашого будинку, якщо ви оцінюєте близько 2% – 3% від покупної ціною, то це хороша фігура парку м’яч.

Є багато різних іпотечних кредитів на ринку, і деякі з них спеціально для покупців першого разу. З такою великою кількістю кредиторів і так багато різних типів іпотечних, йдучи на одну спеціально для покупців першого разу не завжди вигідно, так що майте це на увазі, коли ви досліджуєте.

Одна остання річ, і, найголовніше, що якщо ви не в ногу виплат за іпотечним кредитом, або будь-які інші кредити під заставу на нього, ви ризикуєте його втратити, тому не затягувати себе, працювати, скільки ви можете зручно дозволити собі кожен місяць, і не йдуть вище цього. Це одна річ, яку ви повинні бути дуже строго.