створення вільних електроенергії для живлення вашого будинку – може хто-небудь просвітити мене за творами Миколи Тесли

Що я знаю, на жаль, був втрачений в з до задньої частини моїй пам’яті! Що таке з цим? Так що я знаю, що при проведенні винахід електричної лампочки був у грі Томас Едісон не був повністю відповідальний за повне зібрання творів, що він так стверджував. Ой ганьба!

Нікола Тесла, насправді був цілий світ і електрику всі речі вниз пестять, як він точно знав, як, і насправді, щоб зробити це можливим для всього світу, щоб мати електроенергії з просто “” один “,” Генератор (тип речі) і він дійсно підняв у повітря, на фотографіях і фільм, який я думаю, лампочка, яка навіть не був підключений або закручений ні до чого він підняв його в повітря, бо влада в тому, що потужні і це було, як він був він, в змозі піти і дозволити всьому світі, щоб мати владу з цим річ ​​типу розетки! Що ви думаєте про це??

Існує багато суперечок з приводу інтелектуальної власності – це, можливо, було так, то але закони були різними. Там була справа, порушена до Верховного суду, але це не так легко Просто Google інформацію.

Мій тато був ввернуть так само, його винахід, як у всіх метрів на кожного будинку, і ми ніколи не отримували нічого за це. А деякі приманки він винайшов звикли, але хтось отримав кредит – юристи навіть не знаю, достатньо, щоб керувати через.

Те, що очевидно, що Тесла відмовився поділитися Нобелівську премію з Едісоном. Це свого роду спадщину залишив для нас всі знали, що щось сталося, і все більше і більше виходить про це. Чарлі Роуза не знав, хто він був на пізньої ночі.