розмір матраца

Розмір вашого матраца прямо пов’язане з, як добре ви будете спати ночами і спить добре готує вас до наступного дня.

Ви можете бути на стадії шукає нові ліжка і є кілька речей, ви будете дивитися на при розгляді вашої покупки. Одна з найбільш важливих речей, щоб дивитися на це розмір ліжка ви виберете. Якщо ви спите поодинці або з партнером, ви повинні розглянути, скільки саме номер, ви повинні спати. Вам потрібно місце для переміщень і знайти позицію, це зручно, щоб отримати оптимальний відпочинок. Якщо ви виявили, ноги звисають кінцем ліжка або якщо ваше ліжко занадто вузька він може мати вплив як на інших ви отримуєте, і якщо ви спите з партнером, це може вплинути на ваші стосунки.

Основна проблема полягає у виборі матраца, який є занадто коротким для вас. Хорошим правилом є те, що ваш матрац повинен бути 15cms (або 6 дюймів) більше, ніж ви високий. Отже, якщо ви або ваш партнер 6 ‘, ви повинні купити 6’6 “довжиною матрац і ліжко для його підтримки. Будь менше, і ви, можливо, доведеться згорнутися себе, займаючи більш ширини і скорочення простору ще раз. При погляді на матрацах, переконайтеся, що довжина його така, як відповідну ширину.

Якщо ви і партнер ділитися стандартна двоспальне ліжко, ви насправді спати на приблизно таку ж площу, ліжечко дитини. Подвійна ліжко просто 4’6 “широкий, давши тобі тільки 2’3” кожного, щоб спати. Цей розмір може бути добре для гостьової ліжка або періодичного використання, але важливо, що ви знайдете більш відповідний розмір для ліжка, що ви поділяєте ніч за ніччю. Якщо у вас є кімната у вашій спальні, подумайте про супер королівського розміру матраца, або якщо у вас немає кімнати, деякі компанії пропонують нестандартні розміри даючи вам довжини і ширини вам потрібно, в просторі у вас є.