підтримання Дамаск столової білизни

Таблиця постільна білизна кожен домогосподарок коханої. Столова білизна, як правило, підвищення благодать та інше в таблицях в значній мірі. Хоча, зміст цих тканин вимагають багато турботи і уваги. Спеціально Дамаск або просто біле полотно. Навіть найдрібніші плями досить за псування благодать бажану постільна білизна Дамаск. Зазначені нижче наведено кілька порад, які можуть стати в нагоді під час чищення біла постільна білизна або Дамаск столової білизни.

для червоного вина
Щоб видалити плями червоного вина, вам потрібно буде замочити пляму в холодній воді першої та попередньої обробки його з рідиною пральний порошок або засіб для виведення плям. Нарешті, очистити його за допомогою тканини безпечної відбілювач.

для соусу
Щоб видалити пляму від соусу, вам буде потрібно для попередньої обробки або поніжитися в пляму ферментів, що містять продуктів. У разі її сухі плями, вам доведеться, щоб ввібрати його близько півгодини. Прати його як шлях ви зазвичай робите і переконайтеся, що у вас немає машини висушити його, поки пляма не буде видалено.

на вершкове масло
На вершкове масло пляма на скатертині або лоток тканини вам доведеться використовувати самі гарячі води, яка є безпечною для тканини, але перед цим попередньо обробити його за допомогою спеціально попереднього прання плямовивідник або рідкий пральний порошок.

для воскової свічки
Перш за все вам доведеться зішкребти віск від білизни допомогою тупого ножа. У разі, якщо віск все ще застрягла на волокна тканини, покласти білизну в між білими паперовими рушниками, а потім натисніть використанні теплою праскою, паперові рушники буде в кінцевому підсумку поглинає віск.

Якщо достатня увага приділяється підтримці столової білизни, вони дійсно можуть тривати протягом тривалого періоду часу. Правильне зберігання і миття білизни б належним чином скористатися її користь з постільною білизною буття свіжим, як нові!