портативні кондиціонери стоять гроші

Портативні прилади, кондиціонер скоро буде на уми багатьох з літньою спекою не за горами. І якщо це влітку стає нестерпно жарко, як деякі з них, ми починаємо шукати будь-яке джерело комфортного охолодження ми можемо знайти. У той час як центральне кондиціювання повітря, як правило, кращий вибір, він не може бути у ваших обставинах. Так що ж робить портативні пристрої хороша альтернатива? З одного боку, вони легко переходити з кімнати в кімнату у вашому будинку, то, що ви не можете зробити з віконного кондиціонера. Вони також швидко і легко встановити, і ви не втратите ваш погляд за вашим вікном.

Або, можливо, у вас вже є центральний блок A / C, але все ж є деякі гарячі точки в вашому домі. Знову ж, портативні пристрої кондиціонера буде відповідь на ваше запитання.

Так як ви можете легко переміщати ці блоки навколо будинку, необхідно тільки, щоб купити один. Моделі відрізняються за вагою, але ви можете знайти ті, які важать менше, ніж сорок фунтів, і вони встановлені на коліщатках для полегшення легкості руху. І так як ви можете охолодити тільки номери, які повинні бути охолоджені в будь-який момент часу, подумайте про те, скільки ви можете заощадити на витратах на електроенергію, так як споживання буде нижчою.

Говорячи про енергетику, портативні кондиціонери мають середню ефективність в діапазоні від 8 до 10, хоча деякі з них оцінюється як висока, як 15, що на 50% ефективніше, ніж більшість старих центральних кондиціонерів.

Навіть найменші одиниці видалять 35 пінт (16,5 літра) або вологи вологу з повітря на день. У більшості моделей ви можете встановити необхідну кімнатну температуру, швидкість вентилятора, програма часу початку і закінчення, або змінити його з прохолодною для осушення режимі. Багато з них також поставляються з пультом дистанційного керування.

Є кілька речей, які ви можете розглянути, щоб бути мінуси портативних пристроїв кондиціонера. Так як вони містять компресор, блоки можуть бути гучними, так візьміть це до уваги. Крім того, вони все ще мають бути забезпечена вентиляційними отворами зовні, або через трубу або через двері.