поради, щоб отримати ваш гараж організований ще раз

Багато людей мають гаражі, які знаходяться в безладді. Є коробки, сміття, і хаос по всій кімнаті. Багато хто не мають гаража, який буде очищений і організували, як вони хочуть, щоб він. Є кілька порад, які ви можете слідувати, які допоможуть вам отримати його назад в пристойний замовлення знову.

Перше, що вам потрібно зробити, це прийти до загального плану. Що ви хочете використовувати ваш гараж на? Як ви хочете, щоб вона виглядала? Що буде мета кімнаті? Залежно від того, що ви хочете змінити загальні цілі вашої організації проекту.

Першим кроком буде почати позбуватися від речей, які вам більше не потрібні. Загальне правило, щоб пам’ятати, що якщо ви не використовували його в останні кілька років, що ви не збираєтеся, щоб реально використовувати знову коли-небудь. Для цих речей, вважають віддає їх людям, які потребують цього або може реально використовувати його. Також Ви можете продати цей матеріал, щоб зробити деякі додаткові готівкові гроші.

Вийдіть на вулицю і знайти систему гараж організації. Це не повинні бути дуже дорогими, але спробуйте знайти щось, що є однорідним і буде працювати так, як вам це потрібно. Отримайте це і почати планувати, як ви будете класифікувати ваші деталі, щоб тримати все на місці, як це має бути зроблено для ваших цілей. Це також буде включати системою маркування, яка покаже, що робив все легко читається.

Виберіть вихідні з гарною погодою, тому, ви можете отримати все, і реорганізувати його. Заплановані випадки, коли вам повернутися і переконатися, що система працює і до теперішнього часу. Роблячи в невеликому оновленні час від часу тримає все організованими, як вам потрібно.