поліпшити привабливість вашого будинку з сонячним освітленням

Коли Ви є щасливим володарем будинку, або, можливо, орендар утримання квартири, є багато причин, ви повинні встановити зовнішнє освітлення. З одного боку, зовнішнє освітлення може дати тепло вітати Вас, членів Вашої сім’ї і гостей. З іншого боку, він може відправити повідомлення для фірм будь-якого грабіжників, що хтось вдома, а з грабіжниками пішов би після легкою здобиччю, вони менш схильні йти на ризик. Весь цей час, ваша сім’я, і ​​всі ті, хто вітає можете переміщатися по зовнішності вашого будинку безпечним чином.

Є кілька способів, щоб висвітлити зовнішності вашого будинку. Я настійно рекомендую вам встановити сонячні технікою. Вони дешеві, щоб купити, заощадити гроші на ваш рахунок на електроенергію, минулого рік поспіль, і не потребують складної установки.

Ви можете почати з розклеювання сонячні ліхтарі дороги, так що як тільки ви приїдете додому, ви можете бути негайно вітали їх вогні і може бути помічена ваших сусідів щодо цілей безпеки. Продовжуйте це освітлення, вирівнюючи землю, провідних до вхідних дверей з використанням сонячних вогнів рядок.

Не нехтуйте освітлення ганку. Якщо у вас є стовпи, позиціонувати світло бра на кожен з них. Якщо цього не зробити, подумайте про розміщення на обох сторонах вашими дверима, 6 футів над підлогою. Якщо ви віддаєте перевагу, ви можете застосувати схему, за вашим вікнам. Вибір залежить багато в чому від загальної структури і розташування вашого будинку, тому регулювати рекомендації відповідним чином.

Далі, ви могли винести сонячного освітлення у вашому дворі. Хороший чистий механізму полягає в лінію паркану, можливе розміщення бра або факелів кожен четвертий з периметра. Додати деякі штрихи шляхом розміщення бра поруч з вашими вікнами ганок.

Ось кілька з декількох варіантів, які у вас є при плануванні на світ за межами вашого будинку. Але, як видно, сонячні є економічно ефективним і універсальним способом це зробити.