побудувати садовий сарай base_ рад, щоб розглянути

Всі садові сараї потрібно підставу або фундамент для структури, щоб відпочити на. Пролити набори, використовують сталь, вініл або дерева не включають в себе базу. Таким чином, садовий сарай підставу або фундамент повинен бути побудований, перш ніж почати збиратися в сарай. Якщо ви робите свої власні плани сарай, сад або придбати їх, ви повинні зробити це раніше, ніж ви вирішите побудувати базу.

Вид бази ви вирішили зробити може залежати від (а) землі форми, рівня або похилій області, (б) типу грунту, пісок або тверді глини, в тому числі каналізація, (C) погодні умови, такі як дуже сухий, сильні дощі, сильного морозу або сильного вітру, і (г) розмір структури, великі чи малі.

Фундамент виготовлений з литого бетону або бетонних блоків, щоб сформувати стіни під периметру сараї може бути вашим кращим вибором для великої будівлі або в місцях поганого дренажу і суворих погодних умов. Площа можна залишити як бруд або виготовлені з литого бетону або дерева після структура побудована. Будівля постачальників може дати вам всю інформацію, а також матеріалів, необхідних для створення бетонних або цементних блоків стіни фундаменту.

Для меншого садовий сарай і де область досить рівні, плити заливається бетоном на кілька дюймів гравію або щебеню робить дуже тверда і міцна база. Будівля прив’язані до цієї бази може витримувати екстремальні погодні умови. Крім того, він забезпечує плавний і твердих площу для зберігання і робочого місця.

Просте підставу можна зробити, заклавши цементу або плит на тротуарі кілька дюймів гравію, щоб сформувати периметру сараю. У верхній частині плити, побудувати рамках розглядаються 2 “x6” пиломатеріали і нігтів листи водонепроникної 5/8 “або 3/4” фанери у верхній частині рамки. Це ідеальний варіант, якщо ви віддаєте перевагу дерев’яна підлога. У вітряних місцях висока база повинна бути прив’язана до землі з важкими ставок або сталевої арматури.

Пам’ятайте, вибираючи садовий сарай база є частиною процесу планування, чи плануєте Ви придбати садовий сарай комплекту або побудувати садовий сарай з нуля. Будівля постачальників цілком готові допомогти вам прийняти рішення про кращих планів будівлі. Існує також велика кількість інформації в Інтернеті.