плитка ламінат в порівнянні з традиційними кахельні підлоги

Ламінат Плитка має перевагою перед порцеляни, кераміки та інших видів плитки з багатьох причин:

* Коли справа доходить до ціни, реальні речі просто не можуть конкурувати з ламінатом плитки. При ціні $ 3-6 за квадратний фут встановлений, ламінат плитка менше половини вартості інших плитки.

* Ламінат Плитка, коли належним чином, можуть бути настільки ж міцно, як традиційні кахельні підлоги.

* Ламінат Плитка легко чистити і обслуговувати. Традиційні кахельні підлоги брудняться легко, і може бути важко або дорого чистити.

* Ламінат Плитка проста в установці! Вона поставляється в легко приклеєна або оснащення штук. Вона йде разом швидко і легко на будь-якому напів-міцний чорний підлогу. На відміну від плитки, яка займає Pro встановити, і повинна бути добре підтримана конкретними чорнової підлоги.

* Плитка може відчувати холод під ногами, якщо ви знаходитесь босоніж, в той час як ламінат не проводитиме холодну температуру таким же чином.

Є, однак, всього лише пару речей, щоб мати на увазі, коли ви приймаєте рішення, щоб піти з ламінат плитка:

* Якщо ви встановлюєте ваші ламінат плитка у ванній кімнаті, не забудьте приєднатися і запечатати краю дошки згідно інструкції виробника, щоб вода не просочувалася між або під дошками.

* Протягом тривалого періоду часу, притертою бруду викличе невеликі подряпини у вашому ламінат плитка. Так що будьте впевнені, щоб поверхня залишалася чистою з будь-яким стандартним продуктом очищення. Очищення пил або бруд легко здійснюється зі шваброю пил або вакууму. Якщо вам потрібні більш глибокі чисті, використовуйте вологу швабру або вологий рушник – просто не дозволяє воді стояти на поверхні протягом тривалого періоду часу, або вона може просочитися під і викликати пошкодження водою.

* Не забудьте зберегти кілька частин вашого ламінат плитка зручна після установки в разі пошкоджені ділянки потребують заміни.

Останнє, але не менш важливе – насолоджуйтеся ламінат плитка підлогу! Це не буде виглядати так само, як традиційні кахельні підлоги, поки дуже близькому розгляді. Крім того, вона буде більш економічно ефективним, довше, і легко підтримувати. Все-в-все, ви будете мати можливість користуватися ваші підлоги протягом дуже довгого часу.