переїхали на інше місце або облаштування будинку

Є багато проблем з будинком поліпшення: вони багато неприємностей влаштувати, вони можуть бути дорогими, вони часто зменшити вартість вашого будинку або принаймні не роблять повернути те, що вони стоять, і ви повинні змиритися з декількох тижнів або навіть місяців галасливий, брудний будівельних робіт робиться на вашому домі.

Крім того, будинки, як правило, плануються, як вони були через обмеженість простору, особливо у великих містах: якщо ви просто ходити прибудови в незвичайних місцях, зовнішній вигляд і розташування вашого будинку може як бути порушена. Чи варто перетворення гараж в спальні? Ні, це не так – в гаражі набагато цінніше, часто додаванням цілих 10% до вартості майна.

Інша річ, яку ви не могли б вважатися, що якщо вам поліпшити ваш будинок занадто багато, нікого, хто хоче жити у вашому районі не зможе розглянути його. Загалом, дорогі будинки знаходяться в дорогих районах з причини – є багато людей, які хочуть купити дешевий будинок в дорогому районі, але дуже мало, які хочуть купити дорогий будинок у дешевий.

Враховуючи все це, є альтернатива, що ви не могли б вважатися: чому б просто не рухається? Багато людей розширити свої будинки, щоб уникнути витрат і неприємностей рухомих, але коли ви порівняйте їх з витратами на розширення, рухаючись насправді часто виходить вперед – особливо, якщо ви переїжджаєте у великий будинок, який тільки в майбутньому.

У той час як ви не отримаєте ваш внутрішній розроблені відповідно до Ваших побажань, рухаючись вдається набагато дешевше в довгостроковій перспективі, оскільки інших людей “використовувати” розширень буде дешевше, ніж ваш новий, і номери, які були побудовані з будинком буде дешевше до цих пір. Хто знає, ви навіть можете знайти те, що вам подобається, навіть краще, ніж ваші власні плани.