переваги світлодіодного освітлення та енергозберігаючого освітлення

Переваги світлодіодного освітлення і раніше не дуже зрозуміло для багатьох людей. Тут ми хочемо, щоб зламати і ближче подивитися, як світлодіодна лампа може не тільки заощадити гроші, але і заощадити зробити світ кращим місцем.

Світлодіодні стенди для світловипромінюючих діодів, яка є напівпровідниковий чіп, який випромінює світло при проведенні струму. Світлодіодні лампи можуть виробляти будь спектру світла, які роблять його дуже універсальним і може використовувати практично в будь-якому додатку. Він використовується в багатьох домашніх господарствах, будь кімнати або кухні, офісів, пейзажі і навіть світлофори. Використання світлодіодного освітлення різко зросла з початку століття і в даний час в масовому виробництві.

Це майже впевнено сказати, що світлодіод може тривати вічно. Він має більш ніж 50 000 годин життя, що означає 2083 днів, як мінімум 6 років енергоефективне освітлення, якщо ви ніколи не вимкнете його. У той же самий кількість часу, ви використовували б 50 звичайних ламп розжарювання. В основному, платити кілька додаткових доларів більше для світлодіодного освітлення, ви б не тільки заощадити більше $ 400 на майбутнє освітлення, ви б також заощадити не менше 70% на наступний рахунок за електрику.

Давайте уважніше подивимося на переваги світлодіодного освітлення:

Звичайних ламп розжарювання, що працюють на 12 годин на добу, буде коштувати близько $ 40 на рік. Так як ці лампи працювати тільки протягом близько 1000 годин ви могли б принаймні, треба купити ще приблизно 4 цибулини в тому ж році, в результаті чого ваша загальна вартість одного світильника близько $ 60.

Тепер давайте поглянемо на нашу Alcon освітлення світлодіодні лампочки:

Якщо ми запустимо наш Енергозберігаючі лампочки для приблизно 12 годин на день протягом цілого року, наш рахунок за електрику буде близько $ 5. Так як це було на то для майже 4000 годин, він до цих пір ще 10 цілих років освітлення, щоб піти! З нашим не так енергоефективних ламп розжарювання, це освітлення буде коштувати нам близько $ 600.

Очевидно, що світлодіодні лампочки великі інвестиції, не тільки з метою, щоб наші гаманці повніше, але і зробити світ кращим, одну лампочку за один раз. Ви повинні мати на увазі, коли ви Green IT.

Для отримання додаткової інформації з енергоефективного Alconlighting.com Відвідати освітлення.