переваги високих барних стільців

Як визначити права Висота Барні будинку

Висота є ключовим фактором у розробці потрібну висоту вашого барні стільці так, щоб ви і ваші гості на комфортному рівні і пози в положенні сидячи на вашому барі будинку або кухонного столу.

Наприклад, беручи до уваги той факт, що будь-яка типова барний стілець близько 29 “до 31” висотою від підлоги до свого місця, у вас може бути ситуації, коли ви повинні були б високі барні стільці будинку. До покупки, ви повинні знати, що ваші вимоги з точки зору табурет висотою є. Це також означає, що барний стілець стандартного розміру буде добре поєднуватися з 41 “до 43” високий стіл. З іншого боку, на більш короткі столи, стілець або табурет лічильник може бути краще підходять. Виміряйте висоту вашого столу так, що ви купуєте барні стільці права висоту. Однак, можуть бути певні місця або ситуації, де вам потрібно буде високою барні стільці вдома, тому що стандартні барні стільці розмір виявитися недостатнім.

Насправді, високі барні стільці набувають все більшої популярності, а також необхідність для більш високих місць відчувається все більше і більше для доступу до вищої лічильників і таблиць в нові будинки. Є декілька випадків, коли вам може знадобитися додаткове високі барні стільці.

ситуаціях, які вимагають високих барних стільців на дому

1 Традиційно, ви повинні дати від 8 до 12 “простору від місця зверху нижній частині таблиці, щоб місця для людей всіх висот і розмірів, щоб сидіти зручно. Однак, якщо Ваші таблиці вище, ніж стандартного розміру, то він стає важкодоступних їжу і напої. Це саме те, де високі барні стільці допоможе!

2. Багато людей зараз працюють на своїх ноутбуках, сидячи на своїх лічильниках. Для цього вони повинні отримати більш високий табурет безрукий, який дозволяє їм, щоб повісити руки трохи нижче. Це дозволяє їм отримати трохи далі від клавіатури і послабити напруженість у передпліччях.

3. Потрібно звернути увагу на потреби більш високих людей, а також. Для людини 6 футів 3 “або вище, стандартний стілець висота (30”) може бути незручним для їх положенні. Тут також високі барні стільці знадобляться, оскільки вони дозволять більш високі люди сидіти зручно, ноги добре розміщений в нижній поперечки.