отримати право ножі

Коли ви шукаєте, щоб купити ножі знав, то вам потрібно зрозуміти, які леза ножів перебувають на ринку сьогодні. Подумайте про наступні рідшає, як ви починаєте дивитися на право лезо ножа для ваших потреб кухні.

Якщо ви купуєте лезо пункту падіння, то вам доведеться повільною кривої до точки, яка дає вам багато контролю, коли потрібно вирізати щось глибоко. Таке лезо відмінно підходить для полювання або кемпінгу через чудового рівня міцності в точці леза. Якщо ви хочете щось, що дуже проста у використанні, але також дасть вам владу ви жадаєте, ніж це відмінний варіант для вас.

Користувач також мають велику кількість контролю з лезом точки затиску. Таке лезо дає високу точність і багато з них мають вигнуту області, які допоможуть вашому скибочками бути довше. Ви можете отримати великий розріз з контролем і можливістю нарізки що ці ножі вам запропонувати. Ви також можете змінити те, що ви потрібні без особливого роздратування.

Ви будете почувати себе, як ви отримали велику цінність за ваші леза, коли ви отримуєте один з товстими і плоскими помелу. Нижній край і тупі точки дасть вам якість ви жадаєте в цьому гостре лезо. Ви можете спробувати, щоб лезо Tanto дає вам, що в цілому владу і силу, що вам потрібно, але також має гострий кінчик загострений, щоб допомогти вам з першого розрізу.

Спробуйте ногу лезом вівцю, якщо ви хочете більш нарізаних продуктів у порівнянні з глибоким вирізом, які можна отримати від інших типів ножів. Якщо ви хочете, щоб нарізати м’ясо або кухні їжу, чим це може дати вам те, що ви шукаєте. Багато ER професіоналів і санітарів швидкої допомоги використовують цей тип лезо, щоб відрізати одяг або отримати когось, хто спійманий в пастку під ремінь безпеки. Це гострий і точний тому він не буде травмувати людей.