отримання вашої даху встановлені після шторму

З непередбачуваної погоди в даний час ви не зможете очікувати, коли ваша дах буде пошкоджена. Однак, коли це дійсно стає пошкоджений штормом, є деякі речі, які ви повинні будете зробити, так що ви можете отримати вашу дах може бути встановлений раніше і ви можете підтримувати навіс над головою вашої родини.

Перше, що ви повинні зробити, це звернутися в страхову компанію і повідомити їм про ситуацію. Існує деякі погодні пошкодження, які покриваються страховим полісом, а деякі ні, так що вони будуть в змозі сказати вам, якщо ваша ситуація дотримується політику на отримання платежу. Якщо ваша ситуація звучить життєздатними, вони будуть посилати польовий агент для перевірки на ситуацію.

В очікуванні польовим агентом, ви можете отримати ремонт оцінками покрівельників у вашому районі. Вибрати ті, які є визнаними в області так, щоб ви не отримати шахрайським. Ви також повинні сказати їм, що ви не отримали квоти страхування все ж, і що ви тільки просять розрахункових темпів ремонту. Не підписуйте ніяких паперів з ними, поки не почуєте від регулятора.

Коли ваша дах, згідно з повідомленнями, втрати регулятора і страхова компанія виділила вам суму грошей для нового даху, рішення про покрівельні роботи. Коли ви вирішили на один, ваша покрівельник і страхова компанія буде працювати на решті процес виставляння рахунку.

Після покрівельник направили свої рахунки в страхову компанію, страхова компанія буде видавати чек, в якому вимагає як покрівельник, і ви, якого є страхувальник, схвалити його, або просто страхувальник, залежно від правил компанії. Якщо цитата більше, ніж кількість страхова компанія покриває, вам доведеться оплатити залишок на покрівельні роботи.