не збудувати будинок без ванни

Як архітектор, звичайно у мене є сильні почуття з приводу елементів, які ніколи не повинні бути виключені з будь-якого будівельного проекту будинку. Наприклад, я вважаю, що немає вдома повинні бути побудовані без ванни.

Я знаю, ванни звучить як дивна річ, щоб бути настільки заклопотаний, але це правда. Я завжди раджу своїм клієнтам, незалежно від їх віку та виду будинку вони будують, навіть не подумати про створення будинку без ванни. Коли мене запитують, чому я, як правило, дають досить сильне захист ванни.

Ванни зробити щось для ванної кімнати і будинок, який звичайний душ без ванни не обійтися. Ванни дати народу можливість будинку, щоб мати тихе притулок відпочити і розслабитися в кінці важкого робочого дня або тижня. Подумайте про те, як це здорово почуває, щоб прийняти гарячий душ в кінці довгої і холодний день. Тепер подумайте про те, наскільки хороший це було б замочити в гарячій ванні протягом тридцяти хвилин, а не. Звучить красиво чи не так?

Я переконаний, про ванною в кожному будинку, тому що я переконаний, що ми занадто зайняті і занадто підкреслив, як суспільство. Я переконаний, що ми могли всі, чоловіки, жінки і діти, використовувати трохи простору і спокоєм далеко від решти світу.

Я визнаю, що я ніколи не використовував задоволень ванни, поки кілька років тому, коли я і моя сім’я переїхала в новий будинок і моя дружина наполягала на ванни в кожній кімнаті будинку для наших дітей. Я погодився в процесі будівництва і протягом декількох тижнів після переїзду до Я намагався з ванни для себе і розуміючи, як воістину дивно вони були. За всі роки мого життя у мене було все ж знайти щось як розслаблюючим, і по-справжньому мирною, як проводити час в трубопроводах, заповнених ванни.

Так що якщо ви думаєте про будівництво будинку або просто про купівлю вже побудованого будинку, роблять це з обережністю. Не дозволяйте собі купити або побудувати будинок без ванни. Ви поняття не маєте, що ви втрачаєте, якщо ви їх не мають. Я гарантую вам, ванни є необхідним елементом для кожного будинку. Вони додають спеціальні місця для людей, щоб піти, відпочити і розслабитися. Так що навіть не думаю про покупку будинку без одного або більше ванн.