наскільки велика пробкові підлоги

Якщо ви хочете кухні підлогу, який виглядає великим і дуже довговічна то вам слід розглянути пробкові підлоги. Це зроблено з тисячами повітряних мішків, які роблять його одним з найбільш зручних поверхах ходити по поруч з килимом. Важко уявити, що на сьомому небі може бути таким міцним.

Його міцність головним чином відбувається від водній основі polyerethane і воскове покриття, яке використовується на поверхні його. Кожен з них має свої переваги, які багато роблять їх активів для використання в будинку, а також декілька недоліків.

Стійкість до подряпин це те, що ми шукаємо в кожному поверсі. Взуття, іграшки, посуд, домашні тварини і йти через ці поверхи постійно, і ми повинні мати щось, що витримати все це. Одне з часів, що це може бути подряпана, коли пил і частинки бруду залишаються на підлозі, а не сміла.

Тому що вона в основному складається з повітря, коли ви упустите блюдо або що-небудь тендітні на ньому підлога здатна поглинути удар і вона впала м’яко. Це допомагає зменшити кількість розбитого посуду, що вам доведеться і уникнути подряпин. Він також робить для великого ізолятора і буде тримати ваші ноги в теплі в ці холодні дні.

Однак, ця функція є однією з найбільших недоліків у пробкової полови кухні. Будь надзвичайно важкі предмети і гострі предмети можуть пошкодити ваш підлогу, коли вони залишаються на ньому протягом тривалого періоду часу. Будь-який з цих об’єктів має оббивка під ними перед встановленням їх на підлогу.