ліжко помилок зростаючою проблемою в районі Тампа Бей

Питання про ліжко помилок першого зловив уваги з боку держави в липні цього року, коли популярна лінія одягу, Hollister, був змушений закрити свої двері в магазині Нью-Йорка, бо створіння вкусила співробітників. Тоді, у вересні, два гостей в окрузі Паско Holiday Inn видав офіційну скаргу після стверджуючи, що вони були покриті помилка укусів після одноденного перебування.

Тепер повідомлення про ліжко помилок у наплавлення по всій країні – від Флориди до Луїзіани, до Монтани і Каліфорнії. Це служить нагадуванням для домовласників по всій США про збереження своїх будинків без комах-шкідників.

Всупереч поширеній думці, ліжко помилок не харчуються брудом. Насправді, прекрасно-чисті готелі, які проходять профілактичні огляди здоров’я з захопленими відгуками насправді було встановлено, що ліжко помилок. Це тому, що тварі харчуються кров’ю.

Так як же вони туди потрапили? Зазвичай ліжко помилок наводяться в будинку або житла вами (так, ви), або від одягу придбали, постільні речі, валіза, або навіть через сусідню станцію на квартиру. Вони люблять подорожувати і фактично може вижити протягом тижня в той час, без годування.

Отже, що ж робити, якщо ви підозрюєте, що у вас є проблеми або ви хочете, щоб запобігти цьому? Спочатку перевірте свої матраци для помилки або яєць. Якщо у вас є ліжко помилок, помилок буде досить великим, щоб бачити. Якщо ви прокидаєтеся вранці, і зверніть увагу на ряд помилка укусів на вашому тілі, як правило, це ознака постільних помилок, а також, так як ці помилки відомі кусати по прямій лінії.

Якщо у вас є нашестя комах-шкідників у вашому будинку, ви хочете, щоб позбутися від старих або заражених матраци і пружин. Ви завжди хочете ретельно вимити весь одяг і постільну білизну в гарячій воді.

Тоді ви хочете зателефонувати підприємством контролю шкідників, щоб вийти і знищити проблеми. Це гарна ідея, щоб запланувати щорічне послуги боротьби з шкідниками тримати комах, таких як ліжко помилок від повернення, особливо враховуючи потенціал, щоб знову заразити будинки через тенденції тварюк ‘подорожувати.