кілька порад з використання вікна шарф

Є багато прикраси, які можуть підкреслити будь-який тип вікна. Якщо ви шукаєте для приватного життя або здачі в сонячному світлі, буде варіант для вас. Один з відмінних способів додати стиль вашого вікна за допомогою шарфа. Це буде в змозі добре працювати навіть для drabbest вікна. Цей шарф може зробити вашу кімнату отримують більше сонячного світла і мають повітряний вигляд і зробити його більше. Крім того, він може створити елегантний стиль в свою кімнату.

Є кілька способів, вам потрібно зробити, щоб використовувати вікно шарф. Перше, що ви повинні зробити, це визначити тип шарфа, який буде ідеальним для вашого вікна. Ви повинні враховувати, чи хочете ви його для особистого життя або ви хочете, щоб додати талант. Конфіденційність, сліпучої дії, і освітлення допоможе вам визначити правильне лікування вікна. Якщо у вас є існуючий віконної шторі, ви можете вибрати чи ви просто хочете додати шарф або замінити його на новий.

Друге, що ви повинні зробити, щоб виміряти вікна. Це допоможе вам визначити правильну довжину шарфа вам знадобиться. Крім того, ви повинні виміряти висоту вікна. Вирішіть, чи хочете ви, щоб драпірувати шарф на підлозі чи ні.

Наступне, що ви повинні зробити, це визначити тканини вам знадобиться. Якщо ви хочете, щоб сонячне світло, ви можете вибрати прозорі тканини. Виберіть матеріал, який ви будете використовувати, грунтуючись на тому, як ви хочете, щоб ваш номер, щоб бути.

Третє, що потрібно зробити, це вибрати для рівнини жалюзі з абсолютно новим поглядом і почала їх з вашого вікна шарф. Ви можете використовувати сміливі кольору для вікна шарф в довжину або середнього роду для створення драматичного ефекту для чистої лінії жалюзі.

Якщо ви хочете створити елегантний зовнішній вигляд, можна драпірувати вікна чистої шарф на фіранки. Використовуйте ті ж кольору шарф, щоб додати простий з прекрасним поглядом. Якщо ви віддаєте перевагу привабливий контраст, ви можете використовувати темніші або світліші тіні від того ж кольору, ваші штори.

Останнє, що вам потрібно зробити, щоб ваші вікна голим і поклав хустку на вершині. Використовуйте струмує тканини разом з шарфом і нехай він драпірується в центрі. Зробити сторін повісити на середньо-і довгостроковій довжини. Це може додати великий погляд з природним освітленням і мальовничий вид.