кухні та ванної тенденції

«Завдяки мультимедійним суспільством, споживачами є більш сучасними, ніж коли-небудь про поточні тенденції та останніх стилів. Розробка нових продуктів в рамках конкретних категорій стиль допомагає створювати рішення, які відображають шлях дизайну підкованих споживачів магазину для нових продуктів “, говорить директор промислового дизайну в компанії додому продукти. Хоча деякі кухні та ванної тенденції може піти поза стилю, перш ніж навіть почати переробляти, є стилі, які завжди залишаються популярними. Це не завжди про вибір найбільш популярний напрям, але вибираючи те, що найкраще підходить для вашого способу життя.

Ось деякі з останніх і найбільш інноваційні тенденції:

традиційна / класична
Традиційний погляд бере свої репліки моделювання від класичного періоду, які, як правило, більш декоративні та декоративні. Новий поворот пропонує чисті і більш чіткі лінії допомагає зменшити метушню конструкцій, при збереженні стандартних прикрашений погляд. Глибоко розкішні і насичені тони, такі як кава мокко, масло втирають бронзи, латуні карамелізованою вивітрювання і золото в центрі уваги, точно визначають цю епоху.

випадковий
Випадковий погляд, також відомий як вишуканий вигляд країни, приносить нові інтерпретації більш традиційними формами країні моди, з простими лініями і чистіше візерунками. Металочерепиця продукти, які пропонують вид потер бронзовий, матовий нікель і у віці гра олов’яні добре в цій тенденції.

міських горище / сучасна
Міський вид горище передає атмосферу сучасної, міського життя, і часто характеризується мінімалістським, чіткими лініями. Горизонтально визначив простору перетинаються продуктів, таких як крани, які забезпечують вертикальну, візуальні перерви. Глянцевих поверхонь часто контрастує з бризками кольору, як несподівані, які надихнули, використовуючи скляні плитки. Міський вид горище характеризується популярних варіантів, як блондинка лісу, полірований хром, нержавіюча сталь і глянсовий чорний.

Як люди продовжують визначати їх ідеальний простір, використовуючи компоненти з різних тенденцій, досвідчені виробники сьогоднішні розробки продуктів, які вписуються в кілька категорій стилю. Є кілька матеріалів і виробів для досягнення бажаного вигляду.