кутовий туалет Основи Noobie

Малий туалети є всі час було питання реконструкції. Люди можуть подумати, що в результаті їх ванна настільки невелика, є обмежені можливості збільшення його і може прийняти рішення проти його редизайн.

Ось тут є місце наріжний кімната відпочинку доступні знадобиться. Ці туалети спеціально розроблені для невеликих туалетів і може заощадити дорогоцінний простір кімната відпочинку, що робить його здаватися більше і просторіше навіть без збільшення розміру вашого туалету. Площа в кутку, які могли б бути витрачені марно, використовується по максимуму.

Кутові ванні кімнати мають трикутну танки, які щільно прилягають в кутку в порівнянні з продовгуватими танки регулярних туалети. Місце меншого боліт беруть участь, як правило, випадки кутовий області занадто малий, щоб задовольнити решту, але невеликий трикутний стенду.

Хоча ваш туалет також може бути невеликий, як тільки ви поклали в кутку туалету ви можете бути приголомшені тим, наскільки багато це звільняє будинок – будинок, який тепер можна використовувати для інших цілей.

Завдяки своїй унікальній формі, кутові ванні додатково модно і очей ловити. Вони додають інший розмір інтересу до того, що в іншому випадку було б нудно ванної кімнати.

У той час як настінні ванні кімнати є одним іншого вибору економлячи площа ванної кімнати, вони особливо дорогих поставити в з тієї причини, що стіна позаду туалету, повинен бути усунений і замінений. Наріжним туалету, навпаки, в значній мірі недорого встановити. Це тільки ціни так, як покласти в повсякденному туалет.

Як і більшість сучасних туалетів, туалет Nook поставляється з технологією подвійного змиву. Це дозволяє способи промивання, мають кожен свої власні цілі. Одним з них є для промивання рідких відходів, а інша для твердих побутових відходів.

Ідеальний фактор про кутова ванна тому, що це екологічно чисті. Він використовує мінімальну кількість води, щоб змити що дозволить вам не тільки знизити витрати, але й додатково економити 1000 галонів заповітної води на рік.