котячої сечі Видалення таємницю

Кішки дуже потайливі. Важко знати, де вони пройшли. А іноді ви не знаєте, є аварії на кілька тижнів. Отже, як можна завоювати ваше котячої сечі проблеми?

По-перше, ви хочете, щоб почати з чорним світлом. Вони продаються в більшості господарських магазинів і деяких універмагах. Подивіться в світлому відсіку лампи і попросити чорному світлі. Використовуйте це вночі, і ви побачите всі сечі забруднених територій. Вони будуть світитися від чорного світла. Іноді ви будете здивовані тим, де ваша кішка залишив свій слід.

Як тільки Ви встановили точно, де лежать проблеми, ви хочете, щоб лікувати районах з гарною ферменту. Є багато ферментів на ринку, так що вам, можливо, доведеться перевірити кілька, щоб знайти продукт, який краще працює для вас. Найкраще, що можна зробити, це купити одну рекомендував друг чи професійного чищення килимів. Або покупки фермент з гарантією повернення грошей.

Коли ви ставитеся до області з ферментами, дайте йому вбратися протягом декількох годин. Ферменти потрібно час, щоб працювати. Коли ферменти вбралися, дана ділянка промити водою з машини чищення килимів. Це краще не ставити миючого засобу в машині. Звичайна вода буде робити полоскання просто відмінно.

Дозволити області, щоб висохнути. Якщо запах зберігається, почати процес. Не турбуйтеся, це може зайняти кілька додатків, щоб видалити всі сечею. Час від часу, запах може бути впроваджений глибоко в доповнення або навіть в підлозі під килимом.

Cat запах може бути дуже важко видалити навіть для професіоналів. Але з правильними інструментами ви можете отримати його під контролем. Якщо повторювані процеси вищий не видаляє запах кішки, зателефонуйте Професійне чищення килимів компанії негайно. Вони можуть допомогти зберегти ваш килим, килими або меблі з непотрібну заміну.