кондиціювання – знати те,

Кожна система кондиціонування повітря має інший спосіб отримання електрики. Центральне кондиціювання системи потрібні різні проводки, ніж віконні блоки. Є віконних блоків, які працюють на 110, 120 і 220 ліній. Центральні системи кондиціювання повітря зазвичай працюють на 220 ліній. Залежно від того, де встановлений кондиціонер, можливо, буде потрібно встановити деякі проводки і посудина для експлуатації пристрою. Важливо знати, який тип блоку ви купуєте. Якщо ви купуєте віконних блоків і потребують 220 проводку, ви повинні будете мати достатньо місця у вимикач вікно для додавання вимикача 220. Якщо у вас немає достатньо місця у вашій панелі, ви можливо, буде потрібно оновити панель або ваш електричний служби надходить у ваш будинок.

Центральна система кондиціонування знадобляться різні підключення. Проводка у вашому домі має бути до коду або ви могли б знайти собі включенні кондиціонера і мікрохвильову піч в той же час і відключення ланцюга. Якщо у вас занадто багато речей, які працюють на одного ланцюга, ви просите проблем. Кондиціонер повинен мати свій власний вимикач, якщо це можливо. Деякі будинки не мають такий варіант, і ви, можливо, буде потрібно електрик, щоб подивитися на проводку і сказати вам, що може бути зроблено. Якщо ви знаходитесь в будинку з запобіжниками, що вам може знадобитися, щоб мати нову коробку ланцюга встановлений таким чином, ви можете навіть використовувати віконний кондиціонер.

Якщо у вас є система кондиціонування, що відчуває проблеми, електрик може бути той, який буде в змозі усунути проблему і виправити її. Не рекомендується для некваліфікованого персоналу для роботи на будь-якому центральних повітрі через потенційну небезпеку. Для усунення неполадок блок, харчування має бути включено і ви могли отримати травму або пошкодити пристрій, якщо ви не обізнані про це типі роботи. Завжди назвати професійним електриком, якщо у вас виникли проблеми чи проблеми з вашим електричної проводки або, як він ставиться до вашого питань кондиціонера.