кондиціонування повітря та опалення з більш низької вартості енергії

Економія грошей найбільш легко досягається за рахунок скорочення вартості енергії. Так як кожен хоче заощадити гроші, це також корисно, щоб заощадити час в процесі. У той час як все у вашому домі використовується енергія, одна річ, яка споживає найбільше ваших кондиціонером і системою опалення.

Якщо у вас старий кондиціонер і система опалення у вашому будинку, ви можете розглянути питання про перехід на нові, енергоефективні моделі. Більш простий і доступний спосіб, щоб скоротити вартість енергії, щоб замінити старий термостат з електронним програмованим термостатом. Ваша економія буде відплатити тобі за вартість термостата в найкоротші терміни.

Економія на вартості енергії є лише одним з багатьох переваг для переходу на електронний термостат для управління вашою системою кондиціонування повітря. Маючи електронний термостат так само, як людина має у вашому будинку призначена для управління вашої кондиціонування повітря та опалення потреби. Ви можете легко налаштувати ваш електронний термостат для підвищення температури, перш ніж прокинутися, вимкніть кондиціонер або тепла, поки ви на роботі, потім охолодити або нагріти ваш будинок, перш ніж повернутися з офісу. Це економить значну суму грошей з експлуатації вашого кондиціонера і системи опалення тільки тоді, коли це необхідно.

Чи знаєте ви, що кожен градус тепла вам зменшити приблизно буде скоротити близько 3% від вашого рахунку за опалення? Ви можете знизити температуру 11 градусів протягом восьми-годинний період і зберегти 9%. Програмовані термостати є найбільш економічно ефективними частиною вашої системи опалення та кондиціонування повітря.

Електронні термостати є корисними як для житлових і бізнес-використання. Вони можуть не мати нічого спільного з ефективністю вашого підрозділу HVAC, але вони зроблять ваш опалення та системи кондиціонування повітря працювати, коли ви думаєте, що повинен.