килим видалення плям – плями від води

Вода плями можуть надходити з різних джерел. Може бути, ви пролили рідину на ваш килим або, може бути у вас була якась витік води. Переконайтеся, що ви спочатку визначити джерело витоку води, щоб переконатися, що ця проблема не повториться. Після того як ви визначили і усунути джерело води плями можна видалити.

Перш за все, необхідно, щоб видалити будь-які грунти від плями. Для цього ви будете використовувати розчин 1 чайної ложки води на 2 склянки води. Використовуючи чисту суху білу тканину ви будете промокніть пляма, поки більше грунту переклади в ганчірку. Робота від зовнішнього до внутрішнього, щоб не поширювати грунту і не тріть місце, як це може носити волокна килима.

Тепер, коли ви завершили перший крок ви можете працювати на реверсивний Браунінг що сталося. Змішайте розчин 1 частини білого дистильованого оцту до 2 частин води. Вилийте суміш у ручного обприскувача і туман його на місці. Злегка робота його в пляму і дайте йому зупинитися ні на хвилину. Тепер промокніть рішення з чистим білим рушником. Можливо, вам доведеться повторити цей крок кілька разів. Коли ви закінчили нехай килим повністю висохнути, перш ніж покласти його назад у використанні.

Сподіваюся, його виправить вашу проблему. Іноді вам може знадобитися, щоб дати оцет трохи часу, щоб працювати на браунінг так, якщо це не виключено, зачекайте кілька годин. Якщо у вас залишилися плями, розглянути можливість виклику для чищення килимів, щоб виправити це за вас. Удачи.