килимі або паркетні підлоги

Коли ви переїжджаєте в новий будинок, ви хочете зробити це у свій власний, особливо якщо він вже не жив, як новий власник будинку, ви можете або відремонтувати, ремонт, або обидва, в залежності від того, скільки ви хочете змінити про дім. Один оновлення, які ви можете розглянути, якщо ви рухаєтеся в старому будинку стає новим підлогою. З листяних порід на килим до плитки, щоб всі між ними, у вас є багато варіантів підлог на вибір. Два найбільш популярних варіантів для всієї поверхні будинку підлоги є килими та паркетні підлоги в Braintree, Массачусетс.

Килим статі популярні, тому що це зручно і керованим. Килими прогрівається простір і зберігає тепло, яке ідеально підходить для холодного клімату. Він також створює відчуття затишку в домі і м’який на ноги. Однак, килим легко фарбуються і можуть зберігати пахне якщо не регулярно чистити, так що не слід ставити на кухнях, у під’їздах, або ванної кімнати. Якщо у вас є домашні тварини або маленькі діти, ви можете не захотіти килим для тих же причин.

Ще один класичний варіант підлоги паркетні підлоги. Листяні поза часом, так що вам не доведеться турбуватися про ногу зміні домашнього декору. Хоча це легко для очищення їдалень і розливи від паркетні підлоги, вони також можуть бути сильно пошкоджені від води та інших рідин. Хоча паркетні підлоги можуть бути дорогими, упорядкований поверхів може тривати протягом багатьох років, так що ви не будете мати, щоб замінити їх, як ви б килим.

Так поверхів килим або листяних порід типу? Вибір залишається за вами, і залежить від вашого способу життя і особистих переваг.