килимові покриття питання – сажа ліній

Ваші будинки килими справу з зловживанням на щоденній основі. Вони пошкодження пішохідного руху, розливи, домашні тварини і цілий ряд інших факторів, щоб мати справу з. Одним з факторів, які забувають про пошкодження, які можуть бути викликані свічками. Це може здатися дивним, але свічки може зробити великий збиток вашому килимові покриття.

Коли ви думаєте про свічки пошкодження килима ви, ймовірно, думаєте про свічки перекидання і спалювання килима або проливаючи віск на ньому. Це, звичайно, багато чого зробити пошкодження килим, але вони також можуть завдати шкоди вашому килими в набагато більш тонким способом. Коли свічка згорає появі диму і сажі. Це сажі при охолодженні осяде на ваші підлоги формувальних лініях в ваш килим навколо стін і навколо меблів. Це, по суті палю пошкодження і збиток може бути необоротним.

Якщо ви виявите, що у вас є свічка збиток, який ви повинні зателефонувати в професійного чищення килимів. Вони можуть використовувати професійні якості хімічних речовин, щоб спробувати видалити свічку ліній. Ваш середній позабіржовому корректировщик не збирається різати. Якщо у вас є легкі пошкодження основної чищення килимів, ймовірно, піклуватися про лінії. Якщо у вас є важкі ушкодження може знадобитися більше методів розірвати і ви повинні очікувати платити більше за лікування.

Так що ви можете зробити для цих плям. Найкраще, що ви можете зробити, це спробувати запобігти плями від формування в першу чергу. Спробуйте запалюйте свічки менше. Коли ви записати їх бути обережними, щоб обрізати гноти вниз так, що вони виробляють менше кіптяви. Крім того, намагайтеся купувати якісні внутрішні свічки, які горіти чистіше через відсутність домішок у гноти і віск. Крім того, намагайтеся тримати очей на ваш килим і якщо ви бачите свічку сажі лінії починають формуватися, щоб вони прибрали якомога швидше. Як кажуть, “унція профілактики варто фунта лікування”. Це, безумовно, вірно в цьому випадку.