кедр покрівельні краще, ніж бітумних покрівельних

Cedar покрівельні частіше зустрічається серед нового будівництва, то з отриманням нового даху замінити стару дах. Нове будівництво має тенденцію як кедр більше за звернення вулиці. Продам новий будинок є кращим особливість продажу, коли кедр сидить на даху, оскільки це досить. Cedar також виглядає краще, коли він віку і це тому, що Cedar покрівельного може дихання на набагато вищу швидкість, ніж більшість покрівельних продуктів там. При установці кедра даху набагато легше, щоб провітрити, які можна зробити, коли асфальт недостатньо встановлена. На нове будівництво десяти років може пройти, і раптом дах виглядає ста років.

Cedar коктейлі, зроблені зі старих дерев зростання дуже важко знайти. Нове зростання є домінуючим тремтіння кедра в Тихоокеанському Північно-Заході, де більша частина надходить з кедра. Нове зростання зазвичай триває не більше двадцяти років, який є тремтіння пролитої близько 5/8. Якщо порівняти, що в житті більшості продуктів бітумних покрівельних ви можете ясно бачити, що два кедра даху може дорівнювати одним дахом асфальт в одне або два покоління. Cedar також займає більше часу, щоб встановити, що означає більше доларів за трудомісткі виробництва.

Кедр має здатність сповільнювати проточною водою, який очолює до вашої жолобів. Це може допомогти більш сплеску, які можуть зашкодити вашій сайдинга. Асфальт більш стійкими проти зростання моху, якщо ви не живете під нависають дерева. Старий кедр може поповнити свій жолоба з більш ніж звичайні покидьки, деяких птахів і дикого життя знайти необроблені кедра смачно

Асфальт тривалий продукт, який буде працювати, якщо встановлений і вентильованих згідно з будівельними нормами і специфікації виробництва. Крім того, більш економічно ефективним, ніж кедр і простіше в установці. Якщо справа доходить до косметичний вигляд, ніж кедр робить зазвичай виграє. Хоча є деякі асфальту продукти там, які зробили значний прогрес у затінення дизайну та кольору.